» Poradna » Mobily

Zruseni uctu xiaomi

dobry den chci zrušit ucet xiaomi aby sa vratil telefon do tovarneho nastavenia xiaomi redmi 7 ako na to neviem či som sa hlasila emailom nic si nevzpominam dakujem za radu a pmoc

Odpovědi na otázku

Že by další "blondýna", která se neumí přihlásit do vlastního účtu? Taková tu už dneska jedna je.

Na nic si nevzpomínáš = máš smůlu.

Uživatelské jméno, jakož i ID Xiaomi účtu (numerické znaky) snad naleznete přímo v nastavení svého mobilu a pod záložkou zabezpečení účtu tam vidíte buď registrační adresu svého e-mailu, resp. TF-čísla. Nicméně operaci továrního nastavení můžete provést tak jak tak, ne?!

Čímž nejspíš definitivně přijde o přístup do toho účtu. Leda, že by si vzpomněla...

jak ches zrusit ucet a dat telefon do tovarneho nastaveninia tak hledej tady Vhttps://www.miuios.cz/advanced-search/ a az to vyhledas a udelas vsechno potrebne tak se skus trochu naucit psat na klavesnici pocitace protoze bez interpunkce se to po tobe otresne cte a pokud to smam nezvladnes tak pozadej nekoho o doucovani

Nechápu, jak můžeš někoho poučovat o používání interpunkčních znamének, když je sám nepoužíváš.

Napodobuji způsob psaní tazatelky.Možná, že by normální spisovné češtině nerozuměla.==================Podle způsobu psaní je to možná tenhle trol:https://www.zive.cz/poradna/nekdo-mi-zmenil-g...