» Poradna » Programy

Zrušení trialu Office 2016 PRO

Jde nějak zrušit trial office 2016 pro? Koupil jsem Office 2016 pro podnikatele, nainstalovat a aktivoval přes office.com/setup, ale s tím se mi nainstalovala i PRO verze v trialu, kterou jsem si nikde nevyžádal. V přidat odebrat programy tam kromě office pro podnikatele bylo i office profesional, to jsem odinstaloval, ale stejně mi pořád při spuštění jakýhokoli office sw háže "Zkušební verze Office 2016 pro profesionál Průvodce aktivací" a to je dost otravný. V menu účet mi to hlásí Aktivovaný produkt Office 2016 pro podnikatele. Jinak když jsem posunul datum o měsíc, tak ta trial verze expirovala a přestalo to, ale tohle není řešení.

Odpovědi na otázku

reinstalace office nepomohla

Normálně si to licencování odinstaluj.Jde to například přes slmgr.vbs

Příště nesmíš slepě klikat na všechna Ano, které se objeví. Instalace se výslovně ptá, jestli chceš tu trial nainstalovat.

Asi si nikdy office 2016 neinstaloval, z webu akorat stáhneš balíček, ten spustíš, potvrdíš uac a to je všechno

Velmi bych se divil, kdyby tam nebyla možnost zvolit "vlastní instalace" ;) Možná je někde trochu nenápadně, ale rozhodně si můžeš vybrat, které součásti chceš instalovat a které ne.

Bejvávalo u 2013, officů jsem nainstaloval desítky a u 2016 pro podnikatele žádná volba vlastní instalace není, tuhle možnost má 2016 standard MAK licence

tady je důkaz, sice je to instalace home and student, ale u ty home and business berze je to úplně stejnýhttps://www.youtube.com/watch

Na tvůj dotaz, lamičko, jsem ti odpověděl v příspěvku "Milan Král (Krakatoa) 23. 07. 2018 15:32" tak co tu dál řešíš? Mimoto jsi lamička a píšeš nesmysly.(Nejen) Online instalátory, které vidíš na odkazovaném videu, jsou dostupné i online pro všechny, třeba homebusiness (pro podnikatale) x64 cz má odkaz tu:http://officecdn.microsoft.com/pr/492350f6-3a01-4f97-b9c... a rozhodně žádnou edici Pro neinstaluje, instaluje jen edici HomeBusiness (vyzkoušeno). Takže sis tam tu edici Pro musel nainstalovat sám svým zásahem. Mimoto, jak jsem psal, i kdyby sis ji tam svým lamáckým zásahem nějakým způsobem nainstaloval, tak není problém to licencování odinstalovat přes slmgr.vbsDalší věc je ta, že pokud nejsi lamička, ale zkušený uživatel, tak co se ti instaluje máš ve své moci, pokud víš jak a týká se to nejen zvolené edice, ale i instalovaných programů, popsané to máš tu:https://krakatoa.www3.cz/office2016.phpnej je způsob "Instalace Office bez ODT"