» Poradna » Programy

Zrušení Premium Spotify

Dobrý den potřebuji poradit s aplikací Spotify.. byl mi napaden a zrušen účet na Facebooku a taktéž na emailu.. telefoní číslo mám už nějakou dobu nové jelikož se stará SIM poškodila.. a je to dlouhá doba co jsem se tam přihlašovala a bohužel neznám už své údaje přihlašovací.. chtěla jsem zrušit prémiový balíček měsíční, ale nelze.. nedokážu se nikam nijak dostat jelikož je vše pryč.. a nerada chci platit měsíčně za něco co nepoužívám.. už si nevím rady jaká by byla možnost to zrušit.. nevíte někdo nějakou radu, popřípadě kam se obrátit, aby byl prémiový balíček zrušen.. děkuji..

Odpovědi na otázku

Zablokovat platbu v bance

Jen pokud by nevadilo, ze uz si Spotify NIKDY neobjedna.

Kontaktuj podporu pres https://support.spotify.com/cz/contact-spotify-anonymous a napis jim, ze ti ukradli ucet a chces z nej odebrat kartu, nejspis jim bude potreba nahlasit jmeno a posledni 4 cisla karty.

Aha, takže ti účet nebyl napaden, ale přišla jsi o něj vlastní lajdáckostí, protože neznáš přihlašovací údaje a zahodila jsi telefonní číslo. To není napadení, ale naprostá neschopnost používat internetové služby. Budeš se divit, ale budeš se muset obrátit na podporu Spotify, nikdo jiný s tím logicky nemůže nijak pomoci, protože přístup k systému Spotify má pouze Spotify. Akorát netuším, jak jim budeš prokazovat, že to je tvůj účet, když neznáš žádné údaje.

Jelikoz se mi nechteli vypisovat v podstate to same, napsla jsem jednu rychlou variantu, viz vyse. Nejak nemam pocit, ze cokoliv dalsiho by melo smysl. Presne jak pises

Děkuji všem, podařilo se to zrušit přes poradce a vše je už v pořádku..

Ahoj můžeš mi prosím poradit jak jsi to udělala stalo se mi to samé už jsem úplně na dně

Dobry den, mozem sa opytat ako ste to urobili ? Dakujem za spravu.

Prosím přes jakého poradce se to dá v češtině zrušit. Dcera bohužel zapomela heslo a email na který se tam přihlásila a nyní platí za službu kterou vůbec nevyužívá