» Poradna » Programy

Zrušení offline režimu

Jak zruším offline režim v Outlocku 12 ve W7? Děkuji

Odpovědi na otázku

Bude to nekde v zalozce Odesilani a prijem - tam bude "Pracova Offline" tak to odklikni. Takhle to je v Outlooku 14, 12ka na tom bude podobne.

Díky, ale v záložce je jenom ikonka s globusem a červ.křížkem na kterou mohu klikat jak chci a nic se neděje.

Vsak to je ale presne ono. Ta ikonka je prepinaci, jednou je aktivni a jednou ne.

Outlook 12, to jsou Opice 2007, že? Tak to bude pod: Soubor, Pracovat offline...

Díky, jsou to Office 2013 a nic takového v souboru není.

Podle verze v nápovědě i podle adresáře kam se office instalují jsou 2007 číslo 12 Skus R-klik na tu hlášku v liště že jsi offline, mělo by to tam mít přepínátko (2010ky měly). Odzkouším ti to zítra na pracovním, možná to schovali jinam, asi aby uživatelé neztratili ostražitost

Záložka Odesílání/příjemIkonka pracovat offline (poslední vpravo)

Díky, to funguje, ale maily se mi načítají jenom 1x denně. Kde a jak nastavit frekvenci načítání. Už jsem zkusil snad úplně všechno.

Soubor / Možnosti / Upřesnittlačítko Odeslat/přuíjmoutTam is nastav, které účty se mají zahrnout do odeslat/přijmou a naplnánuj si interval, kdy se má odesílat a přijímat třeba na 5 minut.

Ano, Odesílání a příjem, poslední příkaz, mají to tak v 2010 a 2013, klikací v liště byly snad 2003, nějak se mi ty verze popletly.

Ty pičo