» Poradna » Mobily

Zrušení, odstranění ověřování účtu Google (FRP)

Ahoj, mám zablokovaný tel. Samsung A5 (6) A510F když se pokusím přihlásit k účtu Google objeví se hlášení že se mám přihlásit za 24 h. Jenže toto hlášení se objevuje i když byl tel. týden vypnutý a nikdo na něj nesahal. Nevíte někdo jak se to ověřování účtu dá obejít nebo odstranit? Zkoušela jsem pár návodu ale bez úspěchu a srozumitelný návod jak odstranit FRP přes bootloader nebo jak přehrát systém Android jsem nenašla. Pokud by někdo z vás byl tak hodný a poslal mi odkaz na srozumitelný návod jak odstranit FRP přes bootloader a jak přehrát Android byla bych mu vděčná. Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Tohle je systém jak zablokovat přístup do potencionálně kradeného telefonu. Pokud to je telefon Váš není problém se obrátit na jeden z autorizovaných servis.

Kdyby šel FRP tak snadno odstranit, nebyl by k ničemu. Takže vem fakturu, že je tel opravdu tvůj a běž do servisu, tam ti to za nějakou stovku odstraní. Ne, doma to fakt neuděláš.

Přihlašte se účtem který byl v telefonu před provedením továrního nastavení. Pokud jste jeho majitelkou, zcela jistě jej znáte.

Pokud to někdo z vás zkoušel a má s tím osobní zkušenost tak ani po 72h nemusí original účet fungovat.Píšu z vlastní zkušenosti.Jediný řešení je odpárování účtu což mi nabídli v opravně mobilů ale cena 1000 kč za kus.Nebo někdo ví jak ten telefon odpárovat od účtu?