» Poradna » Mobily

Zrušení balíčku Blesk internet na den.

Jak mám zrušit balíček Blesk internet na den? Mám Huawei Y6Pro.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Jak zrusit? Pokud to nechces,tak tam zavolej oni to zrusi.Pokud jen nechces to zapinat kazdy den abyseto spoustelo,tak v nastaveni Pouziti Dat nech to okenko prazdne neodklikle abyseti to nespoustelo automaticky.

Jak mám zrušit balíček Blesk mobil 25,.kč na den u tel.čísla 702615900 a 702513881. Mobilní telefon potřebuji jen k telefonování a posílání a příjmání SMS.Děkuji.Bartl