» Poradna » Notebooky

Zrušené elektro

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co se dá dělat v případě kdy se mi po třetí v krátké době rozbije ntb (je pomalý a háže modré smrti), když elektro ve kterém jsme to kupovali je uzavřené a je to specifická prodejna města "ELEKTROUHCENTRUMUH"

Odpovědi na otázku

Oslovit společnost v oficiálním sídle dle obchodního rejstříku.

Zkusit jiný O. S. (Netřeba instalovat, stačí požít zkušební verzi na externím médiu). Pokud se nb začne chovat normálně, je závada softwarového typu.

Zkusím, díky

a jen doplním, že pokud je to softwarová závada, tak má uživatel s reklamací smůlu, protože na software se záruka nevztahuje.

Nefunguje vůbec, ale předtím vždy vyměnili disk a vrátili ho že funguje bez problémů, hned po zapnutí doma se sekal a po týdnu už se ani do winu nešlo dostat

jenže pokud "to nefunguje" protože je nějak "zprasený" Windows, tak je to výrobci notebooku úplně šumák - on nemůže za to, jaké kraviny Microsoft s Win10 provádí.Mimochodem, co je to přesně za typ notebooku? Jako značka a model?

Jestli je zruseny obchod, tak vam penize nikdo nevrati.