» Poradna » Programy

Zrruseni startu programu po spusteni, nic nefunguje

Zdravim,
mam problém, po spusteni pc se mi nacte plocha + lista se startem a hodiny ale dal uz nic ,ani pc na ni nereaguje. Predtim jsem zrusil pousteni nekterych programu hned po spusteni (Spyware term. + programy na zpracovani videa). Pustil jsem pc v nouzovym rezimu a znovu zaskrtnul at se vse po spusteni OS nastartuje, ale v normalnim rezimu PC zase nejede. Myslite ze pomuze v nouzovem rezimu se vratit na posledni bod obnoveni?
dekuji

Odpovědi na otázku

To jak to jediné co ti zbude a pokud do budoucna nechceš mít problémy,zbav se Spyware terminatora,v současnosti se sám Spyware Terminator chová jako spyware.

Mimochodem,residentní ochrana Terminatora se nedá jen tak vymazat aby se nespouštěla,musí se deaktivovat přímo v programu (nemám už ten program 2 roky,takže ti neřeknu kde),při jejím vymazání docílíš asi jen toho,že se ti počítač sekne ve smyčce když se ten štít pokouší zotavit