Zrní mi obraz pokaždé když zapnu nějáký program či hru.

Dobrý den pokaždé když zapnu google či lolko tak mi začne zrnět obraz takové malé kostičky a obedlníky,kabelem to není ale na ploše mi to nic nedělá uplně v pohodě

Odpovědi na otázku

nejspíš se trošku přehřívá grafika (nebo pomalu odchází do křemíkového nebe)

Grafiku mám 3 týdny tou to nebude

Že máte grafiku 3týdny nic neznamená. I tak může být vadná. Obrázek by nebyl? HW konfigurace PC?

Už to je fixnuté stačilo odpojit a zapojit grafiku díky vubec by mě to nenapadlo že by to bylo jou

A čím ešte ako grafikou ?