» Poradna » Programy

Zrcadlový tisk

Ahoj.Potřeboval bych vytisknout něco zrcadlově a nemohu najít na to žádný software.Nevíte někdo o něčem? Nejlépe nějaká virtuální tiskárna.Díky.

Odpovědi na otázku

Záleží na tom, oč se jedná. Pokud toho není moc, asi bych vše (např. z Wordu) zkopíroval do nějakého grafického editoru, překlopil podle potřeby a zkopíroval zpátky do Wordu. Některé tiskárny přímo nabízejí zrcadlový tisk.

Áno, na zrkadlovú tlač je najlepšie mať GDI tlačiareň, na ktoré síce každý nadáva, aké sú to shity, ale skoro všetky to podporujú. Skús zájsť za niekým, kto má takú lacnú tlačiareň a pozri sa, či to dokáže. Sú ta napr. typy HP LJ 1010, 1012, 1020, OKI Page 6w, 8w.