Zdravím, jdu si pro radu.Mám jedno pracovní PC a dvě místnosti ve kterých na něm potřebuji pracovat.Dva totožné širokoúhlé monitory s rozlišením 3440x1440Obě pracovní pozice jsou propojeny domácí sítí a přes router. Kabeláž je CAT5 (nemám možnost propojit jinak)Původně jsme chtěl propojit přes Steam Link, ale narazil jsem u Steam Linku na limit 1080p... prostě takto velké rozlišení z něj nedostanu.Nějaký nápad jak to propojit, na druhé pozici potřebuji připojit i klávesnici a myš.Předem díky za radu
Remote Desktop / Vzdalena plocha?
To mě napadlo ale asi bych musel připojit nějaké MINI PC k druhému monitoru.. jinak mě to nenapadá..
Pokud by to byla vzdálená plocha, co jede i na linuxu, případně lze nastavit lokálně aby neměla zpoždění, tak Raspberry naběhne hned, dá se nastavit na automatické spuštění dané app, skoro nic nežere a klobásnici i krysu k tomu připojíš normálně.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.