» Poradna » O Živě.cz

Zrcadlení androidu na smart tv

Dobrý den... potřeboval bych poradit jestli existuje aplikace kterou by jsem mohl zrcadlit mobil na smart tv bez funkce screen mirroring

Odpovědi na otázku

nevím o jaké funkci mluvíš, nicméně pouhá app na to stačit nebude, budeš potřebovat i něco jako miracast/chromecast. leda by ta TV podporovala WiDi a telefon také, pak nepotřebuješ "další krabičku"

K cemu chces ten mirroring vyuzivat? Jestli chces jen prezentovat multimedia z telefonu na TV, na to staci DLNA kterou mozna ta tebou neuvedena TV umi.