» Poradna » Programy

Zprovoznit internet z PC na androidu via bluetooth

Nemate nekdo zkusenost s privedenim internetu z PC na smart phone (android 2.3) pres bluetooth, stahnul jsem si k BT adapteru nejnovejsi ovladace WIDCOMM 5.6, povolil pristup jinych zarizeni k pc a sdileni internetu, nakonfiguroval nove BT sitove pripojeni v sekci SITOVA PRIPOJENI, v liste mi to ukazuje 2,1Mb/s

v telefonu jsem zapnul BT, sparoval, ale internet nejede, zapomel jsem na neco?

diky

Odpovědi na otázku

Android to jednoduše neumí.

Je na to aplikace. Ale je mozne, ze vyzaduje root. Uz si nevzpominam.