» Poradna » Mobily

Zprovoznění hbbTV - Panasonic

Ahoj,potřeboval bych poradit jak zprovoznit hbbTV české televize.Je potřeba k zprovoznění "chytat" klasické vysílání DBV-T/DVB-T2/C/S2? Nestačí jen internet?Díky moc za radyJura

Odpovědi na otázku

"Hybridní televize kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. Proto má název HbbTV - Hybrid Broadcast (vysílání) Broadband (širokopásmový internet) TV.""Co potřebuji k příjmu HbbTV?Uživatel potřebuje televizní přijímač nebo set-top-box s podporou HbbTV a zpravidla i připojení k internetu. Nabídka služeb HbbTV se aktivuje stisknutím červeného tlačítka na dálkovém ovladači.Kde mohu přijímat HbbTV České televize?Vysílání hybridních služeb Česká televize zahájila v květnu 2012. HbbTV je vysíláno na všech kanálech ČT (včetně HD verzí), a to v následujících distribucích: zemské digitální vysílání sítě 1 (multiplex veřejné služby) zemské digitální vysílání sítě 1a satelitní digitální vysílání ČT (družice Astra 3B, pozice 23,5° E)"

Myslím, že je třeba v televizním přijímači "chytat" daný televizní program, jen připojení k internetu nestačí.

Poznámka - ne každá smart televize podporuje také HbbTV vysílání. Podrobnější informace je na http://www.ceskatelevize.cz/hbbtv

Ty máš klasickou televizi bez televizního signálu?

Ahoj díky za rady, palec nahoru. Já jen že na TV v podstatě nekoukám, když tak jen přes internet na laptopu.No a teď jsem si koupil jsem si TV (smart) která hbbTV podporuje. Tak si asi budu muset jít koupit anténu .Díky mějte se

Napřed si zjisti co to hbb vůbec je, srandovní hrnečku...

Pořád nechápu, k čemu sis tu televizi kupoval, když nepočítals s pořízením antény??? A jinak pozor, pokud nejsi v blízkosti vysílače, tak nepočítej s tím, že koupíš jako anténu nějaké pkojové šidítko a pojede to. Na to zapomeň

protože jsem se díval na filmy na laptopu a blbě se na to koukalo, tak sem si koupil telku, a když už jí mam a má to nějaký ty fuknce, tak sem si řek proč to nevyužít když je tu ta možnost

Jo ták, vlastně sis chtěl koupit velký monitor

Hlavně nezapomeň televizi přihlásit na obecním úřadu a platit státu koncesionářské poplatky 😁

Koncese se platí na poště. Na obecním úřadu se na něj vy... bodnou.