» Poradna » Web a internet

Zprávi na facebooku

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat zdali když jsi úplně smažu svůj facebook se smažou všechny zprávi, které jsem kdy psala mě i druhé dotyčné straně. Když se podívám k sobě do messengeru na zprávi s lidma co uz na facebooku nejsou a vymazali svůj profil tak tam zprávi co mi psaly již nejsou..Popřípadě neví někdo jak smazat již odeslané zprávi z určité konverzace aby se to dotyčné druhé osobě smazalo když už jsem si konverzaci vymazala??? 🙃

Odpovědi na otázku

Kdyz vidim ten tvuj pravopis, tak se ani nedivim, ze chces po sobe zamest stopy.

nezlobte se na ni a podobne tazatele co vymysleji vselijake pohadky. to je ta umela inteligence a stale uci.

smazat zpravy z obou stran jde jen do 10min.potom kopie uz zustava na druhe strane.kdyz rikas ze se ti neukazujou zpravy od jinych smazlych lidi tak asi smazou i tvoje. pokud teda asi nekomu vyhrozujes a urazis.vim z vlastni zkusenosti ze se smazou veskery prispevky na strankach skupinach atd... z messengeru to nemam overeny.