» Poradna » Web a internet

Zpráva o napadení WiFi hackery a odhlášení z WiFi na tabletu

Dobrý den,dcera za mnou přišla s tím, že při prohlížení internetu na tabletu jí vyskočilo okno se zprávou: ,,Vaše WiFi byla napadena hackery.'' Po kliknutí vedle jí spadl celý prohlížeč. Následně se tablet z WiFi odhlásil a nyní požaduje heslo. Bohužel jsem okno se zprávou neviděla, protože za mnou přišla až po incidentu. Netuším tedy, jestli to nebyla jen nějaká poplašná zpráva. Přijde mi ale divné to odhlášení z WiFi. Co teď? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Myslím, že je to hoax. Odhlášení z wifi může být náhoda. Každopádně kdyby se to opakovalo, tak bych nechal projet antivirem veškeré zařízení připojeny v LANce, kdr je wifina zapojená. Je taky možné, že ta internetová stránka mohla mít nějaký protokol pro odhlášení z wifi. Težko říct.

Zdravim..... mam ten sami problem. Po projeti antivirakem zadna zmena.

Router tuto informaci nepodává. Pád prohlížeče může být způsoben nesprávným prvkem na stránce. Odhlášení z wifi je, pokud nemáte na tabletu root, nemožné. Hoax

Co tedy udelat pro to aby mi naskocila zpet Wifi??? .. predem dekuji

Zapnout Wifi a přihlásit zařízení.Předem doporučuji zapamatovanou Wifi smazat.

Nepomohlo...

Restart routeru.