» Poradna » Počítačové sítě

Zpráva na serveru, dotaz k časopisu JNP

v minulém čísle pan Bitto popisoval funkci e-mailu. Po smazání na počálu zpráva nezmizí ze serveru. A já bych od něj chtěl odpo, zda se nějakým způsobem dá znovu stáhnout. A případně, jak asi dlouho na ser veru zůstává. Děkuji
Vláďa
Bartl

//Upraven titulek

Odpovědi na otázku

Tak ještě jednou a pořádně, jaký je Váš dotaz?

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 10.0.648.18

Položte prosím dotaz raději v poradně webu Jak na počítač: http://jnp.zive.cz/Poradna... V ní už zřejmě budou vědět, na co se odkazujete.

anebo napiste panu Bittovi mail ( jmeno + @mf.cz; asi)

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 10.0.648.18

Ano, adresa je bitto zavináč mf.cz

Možná myslí to, že stáhne email pomocí klienta (outlook, TB, atd) a v nastavení nechá "zachovat zprávy na serveru"