» Poradna » Notebooky

Zpožděný zvuk

Zdravím, poslední dobou se mi děje, že když koukám na nějaký film, či delší video, tak po nějakém čase začne obraz nesedět se zvukem (zvuk jde pozdě, obraz dopředu). Děje se mi to jak ve Vlc, který používám, tak i na internetu. Nevíte, čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

video nemá dobře synchronizovaný zvuk s obrazem. Přehrávač s tím nemá co dělat

A jak se to dá opravit? Díky

Keď to už pozeráš , tak už obyčajne nič. Skús iný prehravač . Práve pre toto treba mať nainštalovaných 4-5 prehravačov.

me se deje to same po upgrejdu gpu, stejne soubory a stejny prehravac jako predupgrejdem a tehdy se to nikdy nestalo