» Poradna » Mobily, audio, video

Zpoždění zpráv Whatsapp

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 68.0.3440.106

Dobrý den,chtěl bych Vás poprosit o radu. Doma se potýkáme s problémem kdy jsou zprávy aplikace Whatsapp doručovány s velkým zpožděním. Někdy dorazí zpráva až za několik hodin. Problém se týká jen připojení přes WiFi. Testováno na 3 mobilech. Přes datové připojení dorazí zpráva okamžitě. Jaké nastavení WiFi by na toto mohlo mít vliv? Připojení do domu je též pomocí WiFi od lokálního poskytovatele. Při měření rychlosti a stability na speedtest.net k výpadkům spojení jako takového nedochází.Děkuji.

Odpovědi na otázku

 |   |  Microsoft Windows 7 Chrome 68.0.3440.106

Taky se mně to stává. Odhadl jsem to (asi mylně), že mobil, aby šetřil energii není stále připojen na wi-fi a pak ho nemá co "probudit", až když ho vezmu do ruky nebo přijde hovor, či zpráva. pak najednou dorazí i zprávy z Whatsappu nebo Viberu. Ovšem není to pravidlo. Někdy ty zprávy dotazí i do mobilu, když je v klidu. Třeba si testuje připojení k wi-.fi jen za nějaký čas? Fakt nevím.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: WhatsApp, Zpoždění, Speedtest.net, Datové připojení


Určitě si přečtěte

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

** Poradíme, jaký se teď vyplatí koupit hardware ** Procesory, desky, paměti, grafické karty... je z čeho vybírat ** Počítač ale nemusíte skládat, ukážeme i výhodné hotové počítače

Stanislav Janů | 8

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 38Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch