» Poradna » Ostatní

Zpoždění obrazu v prohlížeči

Ahoj.Rád koukám na F1 a nedávno jsem si pořídil livetiming, který ukazuje v realném čase telemetrii vozu při závodech, časy sektorů, minimapu atd.Problém je, že v prohlížeči je livetiming skoro bez zpoždění, ale já koukám na závody skrz platformu sledovani.tv, která je cca o 45 sekund opožděná.Tudíž časy, které vidím v livetimingu jsou popředu, než to , co vidím ve vysílání.Napadá někoho, jak tohle vyřešit???Napadlo mě něco na způsob nasnímání okna prohlížeče, např. přes OBS a pak nastavit v OBS zpoždění obrazu snímaného okna a sledovat to přes OBS - to by teoreticky šlo, ale bohužel OBS něco jako zpoždění obrazu nasnímaného okna nemá.Máte někdo nějaký nápad?Dík za odpovědi.

Odpovědi na otázku

No tak na ty zavody koukejte nekde, kde nemaji 45s zpozdeni obrazu. :o)

I kdybych měl satelit, tak i tam je zpoždění okolo 13 vteřin.Takže nějaký jiný nápad?

Kup si lístky na okruh?

Tam bude mít třeba ms zpoždění způsobené "omezenou" rychlostí světla, to mu nestačí.

Znam docela dost lidi, co na to koukaji pres satelit nebo terestricke vysilani. Problem se zpozdenim obrazu a synchronizaci s LT nikdo nema. Holt nepouzivaji obraz s minutovym zpozdenim..

Já si myslím, že to zpoždění bude všude, otázkou je pouze jaké. Spíš bych pátral po tom, jestli to nejde nějak synchronizovat...

Jisteze je vzdy nejake zpozdeni. Ale v radu jednotek vterin pri delce kola minuta plus celkem nicemu nevadi. On ma ale, kvuli nevhodnemu zdroji vysilani, to zpozdeni trictvrte minuty. To uz pochopitelne vadi. A misto jednoducheho logickeho reseni se pokousi o fantazmagorie. :o(