Zpouštění PC

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, po složení počítače jsem chtěl počítač spustit ,ale po stisknutí tlačitka mi ,akorát problikne logo na grafické kartě a jinak nic. Později jsem zjistil že mám napajecí kabel zapojený v PCI-E slotu ,ale také v grafické kartě. Zbytek by měl být zapojet v pořádku,ale i po odpojení nenastala žádná změna. Nějaké rady co stím?

Odpovědi na otázku

Popis je dost nepochopitelný, zkus to vyfotit a vystavit (ctrlv.cz a pod.).

Jednoduše řečeno jak poznat, jestli jsem nezpálit grafickou kartu.

To bys poznal. Zápach hořících součástek je jedinečný.