» Poradna » Ostatní

Zpomalený prohlížeč?

Dobrý den,Nedávno jsem řešil sekaní pc a musel jsem vyměnit hybridní disk za ssd a ted nemohu zase kvůli ,,něčemu,, nahrát na facebook fotky....Jakmile vyberu foto a chci nahrát na fcb objeví se hláška : ,,tato webova stranka zpomaluje váš prohlížeč ,, .PC: win10,64x ,prohlížeč : firefox, ram:8gb , i5-4590.

Odpovědi na otázku

Nastav si vysokou prioritu v správce úloh

Čo má priorita spoločné s tou hláškou? Vieš vôbec čo je priorita?

A nebo si stáhni Google Chrome

Zkus postupně následující:1. odeber z Firefoxu všechny doplňky, zkus klidně po jednom2. obnov Firefox do výchozího nastavení3. aktualizuj resp. reinstaluj Firefox