» Poradna » Programy

Zpomalení systému

Prosím o radu, vždy po pravidelné aktualizaci Windows Vista ( aktualizuje se Windows defender cca jednou za týden ) dojde k rapidnímu zpomalení celého systému. Všechny aplikace se otevírají cca 5 x tak dlouho než obvykle. Tento stav trvá cca 2-3 dny a pak opět vše běží jak má. Nevíte čím by to mohlo být a jak tento stav odstranit? ( pravidelné aktualizace chci stahovat i nadále ). Děkuji

Odpovědi na otázku

Tak udělej defrag,programem Defraggler.

zrejme Windows defender testuje soubory na pozadi a pokud neco nalezne tak informuje. a jeste pro pripad pouzij cc cleaner aspon komp poradne procistis.