» Poradna » Programy

Zpomalení se Zone Alarm Pro

Dobrý den dnes jsem nainstaloval tento všemi opěvovaný firewall a musím uznat, že je to třída. Pouze jedna věc mě zaráží. Po jeho nainstalování se mi ztrojnásobila doba načtení Windows ... Abych byl přesnější objeví se obrazovak Vítejte a potom cca 1-2 minut čekání než se vše načte. Je to normální ??? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

ano jeto naprosto normalni vec u zone alarmu pouzivam fre verzi 6..... jiz nekolik let zadny zasadni problem nikdy nebyl.