Zpomalení počítače při přidání paměti

Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám desku VA 503 + 1.1b , AMD 500@560 (112x5) , GK ATI Rage Pro turbo.Mšl jsem 128 MB paměti a přikoupil jsem 256MB a počítač jse mi zpomalil aspon o 10% a to i v MMX , matematickejch operacích a dokonce v 2D a 3D a celkove stratil výkon podle Performance test. Docela tomu testu věřim. Nevíte někdo čím by to mohlo být ?

Odpovědi na otázku

To muze zpusobovat mala velikost cache na desce. Deska asi zvladne "kesovat" pouze 128 MB.