» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zpomalení pc po aktualizaci win10

Dobrý den, asi týden jsem odkládal aktualizaci win10 a když jsem jí nechal udělat, trvala asi dvě hodiny, a teď se počítač zapíná 2-3x (win se bootuje 2-3x) pomaleji a zhruba prvních 10 minut po zapnutí je celkově zpomalený. Nemáte tušení čím by to mohlo být ?

Odpovědi na otázku

Co to bylo za aktualizaci..???Jestli to byla aktualizace na vyšší verzi, čili z verze 1703 na 1709, vždy je lepší variantou rovnou přeinstalovat systém čistou instalací....Na některých počítačích taková tzv. velká aktualizace nemusí způsobit kolaps. To záleží jen na tom, zdali je stávající systém v pořádku, čili není zabordelařený. *Bordel obzvláště na počítačích, kde byl původně jiný systé(Win 7/ 8.1) a uživatel nebyl od té doby schopen po upgrade zdarma přeinstalovat čistou instalací Win 10.V tvém případě není jiné možnosti, než takto nepoužitelný systém čistě přeinstalovat.

Byla to nejnovější aktualizace, počítač mám měsíc, byl tam win7 ale hned se upgradoval na 10. Do ty reinstalace se mi moc nechce, mám tam 500 gb her a natahat to zpátky potrvá tři dny, ale asi mi nic jinýho nezbývá :(