Zpomalení PC + nekonečná činnost hardu

Poslední dobou se nějak zpomalilo moje PC a pořád hrká anebo aspoň problikává hard. Nehraju hry, nedělám s videem, počítač využívám většinou k práci se standardními programy + běžné prohlížení internetu + superhry.cz s dcerou. Win XP Home SP 2 legální aktualizovaný, CPU AMD 1800+, 1 GB DDR, HDD 500 GB SATA II, indexace je vypnutá, správce úloh neukazuje nic, AVG 8 free, Spybot S&D, Ccleaner, TuneUp 2008. Celou dobu, co to píšu, tak na mě HDD pořád bliká. Přidávám log z HijackThis. Díky za každý nápad.

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 7:34:21, on 31.8.2008
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE
C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgwdsvc.exe
C:\Program Files\Canon\MyPrinter\BJMyPrt.exe
C:\WINDOWS\tsnp2std.exe
C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
C:\WINDOWS\vsnp2std.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgtray.exe
C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\TeaTimer.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgrsx.exe
C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMBgMonitor.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgemc.exe
C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMIndexStoreSvr.exe
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = www.seznam.cz ...
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Odkazy
O2 - BHO: Podpora odkazu pro Adobe PDF Reader - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Urobiť poriadok na HDD. Prečistiť odstránením smetia (čistenie disku), defragmentovať.

Tie aktualizacie su automaticke ci rucne? Mozno sa ti instaluje service pack 3...

Díky za tipy. HDD je vyčištěný, možná ten SP3, protože aktualizace mám automaticky a v oznamovací oblasti každou chvíli problikne ten jejich vykřičník.