» Poradna » Počítačové sítě

Zpomalení internetu

Dobré odpoledne, mám cca 10 let starý notebook s Windows Vista a zničehonic se výrazně zpomalilo/znemožnilo prohlížení složitějších webů, např. YouTube, přílohy emailů.... Aktualizace na systém nevychází už nějaký pátek a na můj browser Chrome též ne. Žádné změny jsem v systému nedělal, pouze pak po vyskytnutí problému vyčistil cache. Technici od poskytovatele internetu ověřili, že chyba není v modemu ani v kvalitě signálu. Napadá mě snad maximálně přítomnost virů? Předtím všechno, včetně Netflixu přehrávalo bez jediného záseku, teď i dostat se do mailu trvá tak 2 minuty😕

Odpovědi na otázku

Mě řekl prodejce, at ho donesu, ze mi ho zrychlí. Ale kdyz tě napadají viry co ho nechat projez M bytesem a stahnout eset na měsíc zdarma. Mě napadli kdysi taky, a ti dva mi našli půl sta, ale to mi v nt ubývala fofrem pamět

Kdyby se zadařilo a bylo to virama a pod. když nemáme rok podporu, dobrý je Sandbox prohlížet s ním web. Používám s přestávkou kdy bylo zablešeno, na témže ntb 9 let.