» Poradna » Programy

Zpomalení Chrome při startu

Mám novou instalaci W10, kromě Chrome v podstatě ani nahraný žádný jiný program. Sestava NTB Lenovo Z70 s SSD diskem.Ještě před pár dny vše fungovalo dobře, ale bez mě známé příčiny v Chrome trvá strašně dlouho načítání stránek při prvním spuštění. Přitom když zkusím Edge, tak vše nabíhá hned a připojení mám rychlé.V Chrome jsem dal jen jeden doplněk na zobrazování obrázku v Google, ale ani po jeho vypnutí nedošlo ke změně. Co ještě zkontrolovat?Na Chrome netrvám, ale je mě divné, že se tak při prvním startu tak zpomalil. Potom už funguje okamžitě, jen první stránka trvá až desítky sekund.

Odpovědi na otázku

Reinstalaci jsi zkoušel?

ne, jen aktualizace. Počítač jsem kupoval jako použitý s úplně čistou instalací W10snad před týdnem. Zatím jsem nic extra nepotřeboval, takže jsem nahrál jen Chrome. Zkusím se vrátit k Opeře, nebo v nastavení by měl být nějaká restart Chromu, takže taky zkusím.