» Poradna » Ostatní

,,Zpomalená klávesnice"

Nevím přesně do jaké kategorie toto zařadit, ale při psaní na notebooku se mi neustále děje, že znaky se nějakou dobu nezobrazují a pak naskočí až celé slovo nebo věta, ale pouze u vyhledávačů jako na youtube, google, facebook... nedělá to ve wordu ani ve vyhledávači v horní liště (nebo jsem si toho minimálně nevšiml) a taky to rozhodně, nedělá pořád, ale nemá na to vliv ani jak dlouho je notebook zapnutý. Jsou to spíše takové artefakty. Všechno ostatní funguje normálně a notebook je relativně nový (konec 2018) a poslední rok co jsem si pořídil stolní PC a navíc kvůli covidu je méně používaný. Jinde jsem se dočetl, že by to mohl být Key Loger nebo prostě nějaký malwer. Nevím byl bych radši, kdyby to bylo jiný problém.

Odpovědi na otázku

Nejaky vyhodny N-kovy procesor? Avast?Napis PRESNE co je to za "relativne novy" stroj.

Jedná se o ASUS UX530U, procesor intel core i5-7200U 2,5GHz (2,71), GPU GeForce 940MX, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 10 Home, antivir Kaspersky.

Kaspersky prycpak CMD jako adminchkdsk c: /r /fsfc /scannowDISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

To muze byt i problem internetoveho prohlizece v kombinaci s naseptavaci na tech webech, treba je to nejakym doplnkem nebo nastavenim. Dela to ve vice prohlizecich nebo jen v jednom konkretnim?