» Poradna » Programy

Zpětný přechod na W10

Zdravím. Před časem jsem přešel z W7 na W10.Pak ale jsem musel dát notebook na opravu a vrátil se opět z W7.Ted už je po termínu bezplatného přechodu na W10.Jak to tedy ted je?Když už došlo před tím k aktivaci,tak mám možnost si stáhnout obraz ISO W10 a normálně používat,nebo bych si už musel koupit licenci?

Odpovědi na otázku

pokud byl systém win 10 aktivován, tak stačí stáhnout iso pomocí media creation tool a provést instalaci běžným způsobem, během instalace se sériové číslo nezadává.instalaci můžeš opakovat se stejnou základní deskou kolikrát chceš

Super a děkuji za radu.