» Poradna » Mobily

Zpět světlý režim Google Play

Ahoj,Dnes někdo za mě rozhodl, že černá je v Google Play lepší.Tuší někdo, jak to vrátím zpět do světlého režimu?Projel jsem celé nastavení a nikde to tam nemám ....Díky

Odpovědi na otázku

treba zmeniť tmavý režim systému na svetlý..

Prohledal jsem Nsatvení a skutečně tam mám:- automaticky (podle tapety)- světlý- tmavýMěl jsem automaticky, přepnul jsem na světlý, pro jistotu restartoval a ... nic .. Play je stále černý.Lenovo P10

No vidis... to me to na Mate 20 Pro zmenit nejde... takze rozhrani je tmave, nektere google aplikace svetle, nektere uz umi tmavy rezim.... no docela bordel, stesti ze to mam jen jako testovaci telefon s Androidem...