» Poradna » Mobily

Zoxidovaná základní deska. Sony Ericsson mini pro

Dobrý den, Mám mobil Sony Ericsson Xperia mini pro. Potřeboval bych se zeptat jestli jde vyměnit nebo opravit zoxidovaná základní deska ... Na mobilu mi už delší dobu nefunguje wi-fi, nakonec mi to nedalo a zašel jsem do opravny. Tam mi řekli, že mám zoxidovanou základní desku. Nic víc mi k tomu neřekli. Díky za všechny reakce.

Odpovědi na otázku

Vyměnit určitě jde, jen jestli se to vzhledem k ceně telefonu vyplatí.. :)

A kolik by to tak mělo asi stát?

Obvykle stejně jako nový telefon + práce

To je na nic

Až si koupíš nový, tak ten starý rozeber, podívej se, co je všechno uvnitř a zkus se zamyslet nad tím, jak bys výměnu těch bleších součástek chtěl prakticky řešit a kolik by sis za takovou práci sám naúčtoval. (pomíjím fakt, že bys také musel vědět, co vyměnit).

A s tím novým telefonem nemíchej polévku, ani ho nepožívej místo pádla. Elektronika a voda se nemají rády a voda vzájemný zápas vždy vyhraje.

Právě že já jsem s ním skoro nic nedělal ... jen myslím že my trošku zmoknul venku jak pršelo ..

Aha, takže "SKORO NIC"...

Kontrolní otázka soudruzi - Co udělá náš dobře známý samopal vzor 24, když ho ponecháme na větru a dešti? No?Zrezaví,né vole...Zrezaví správně, a co hlavně? Koroduje, vy tupci!

Příště si pořiď vodotěsný model, nebo ho důsledně chraň před jakoukoli formou vlhkosti. A jak vidíš, voda nad elektronikou opravdu vyhrála.

Jak bylo řečené, bylo by to drahé. Ona totiž da deska je prakticky celý telefon...

Twoe, to jsou rady