Zoufale sháním chladič

Nevíte někdo, kde by se dal sehnat hladič na staré AMD K5 100MHz (Socket 7)? Stačil by i pasivní chladič nebo jenom větráček (ale s atypickým rozměrem 45x45 cm). Pokud možno v Praze nebo na dobírku. Nedávno se definitivně dotočil a nikde ho nemůžu sehnat, nacházím nejvýše turbíny za 500, to je skoro cena celýho toho počítače... Ten komp běží jenom jako router, ale chladit potřebuje.Díky za pomoc<8AN>

Odpovědi na otázku

Skus radsej pozhanat radsej daky intel procesor, tie sa mi zda ze ani netreba chladit, a vydne ta to asi tak isto ako ten chladic na amd.

No jo, ale k tomu abych ještě sháněl desku... Kvůli jednomu větráčku... To je jako kupovat nový auto píchlýmu kolu...

Měl jsem podobný problém, ale K5-133 urvaly se mi dvě ze čtyř úchytek vyřešil jsem to novým chladičem CoolMaster (přesný tip nevím včera jsem se konečně zbavil celého compu) za cca 250Kč, je teda trochu předimenzovaný(na procesoru pomaly námraza ),ale dá se v pohodě nasadit i na Socket 7

Pokud sháníš "větráček" 45x45 cm (jak píšeš), tak to je na počítač skutečně dost atypický rozměr. v tomto případě bych doporučil kontaktovat Závody na výrobu vzduchotechnických zařízení Milevsko . Ale vážně - třeba v GM electronic nic takového nemají ?

Sorry, samozřejmě to mělo být 45x45mm... GM Electronic zkusim, nevěděl jsem, že tam prodávaj i takovýhle věci. S kde vlastně teď sídlí? Funguje ta prodejna v Karlíně, nebo jsou někam přestěhovaný?