» Poradna » Programy

Zoom us hlasování

Dobrý den,pro volební schůzi on-line našeho spolku jsme si vybrali program ZOOM us, nyní i placenou verzi, která umožňuje hlasování. Dotaz zní, potřebujeme jednu nebo více licencí, když budeme pracovat ve skupině s vyšším počtem účastníků, př. nad 100 lidí ? A pokud ano, kolik licencí a stačí jeden administrátor k obsluze všech licencí ?Druhý dotaz je ohledně hlasování, pokud navolím zašrtnout 7 z deseti kandidátů, dá se nějak ohlídat fakt, že při hlasování někdo nezvolí méně nebo více (př. 3 nebo 10)?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Jestě nedávno fungovala jejich podpora v režimu 24x7. To už zrušili?