» Poradna » Web a internet

Zoom, mapy.cz

Ahoj,je mi to blbé, ale už nevím kde hledat, jsem zoufalý. Musím dělat seminárku do školy a potřebuji zjistit hodnotu zoomu u mapy na serveru mapy.cz. Konkrétně by se mělo jednat o screen mapy s hodnotou zoomu 16, ale nikde tyto hodnoty nemůžu najít. Moc prosím o pomoc. Díky

Odpovědi na otázku

u screenu samotného to nezjistíš, ale pokud si to otevřeš v mapy.cz tak úroveň zoomu je poslední číslo v adresním řádku - např. u:https://mapy.cz/zakladnije to zoom "15"

Moc děkuju, fakt jste mi neskutečně pomohl.