» Poradna » Programy

Zoner Photo Studio na AMD Sempron

Zdravim.
Chcem sa opytat, ci mi na mojom PC pojde nainstalovat a spustit Zoner Photo Studio.
Mam procesor AMD Sempron a ked som instaloval Adobe Photoshop tak ma to ani nepustilo.
Je ten AMD Sempron fakt taky na prd?
Za pripadne odpovede dakujem.

Odpovědi na otázku

Aby te to nepustilo kvuli procesoru, je uplna blbost. Problem bude v necem jinym, ale kdyz nenapises presny duvod, proc te to nepustilo, tak se neda poradit.

Je hodně těžký stáhnout si zkušební verzi ze stránek výrobce?

Wikan má pravdu. Jinak Sempron není špatný.

Říkám snad, že né? Fotokrám 6 mi jel na celeronu 366 MHZ.
Ale autor dotazu se ptá na konkrétní program ZPS10 a ten mohl mít
vyzkoužený dřív, než sesmolil dotaz.

Samozřejmě, když neuvede, co mu ta instalace hlásila, tak těžko něco radit.

Když mě jela 10 verze a předchozí na Duronu1,2 tak na novějším Sempronu by to neměl být problém.

Socket a, teda procesor na socket a nemá podporu SS2, aj v tom môže byť problém! Zoner by mal ísť