» Poradna » Programy

Zoner Photo Studio 16 Pro - Kdo chce zadarmo?

Pouze dnes www.giveawayoftheday.com

Odpovědi na otázku

a na živě chodíš jen do poradny nebo sis všiml, že mají i titulní stránku a na ní hromadu užittečných článků ...

Hm, to už dávno je na titulce. Druhá věc, že 16 tu byla už kdypak, opakuji čekal jsem 17 za "lidovku".

Je to jen anglicky.

A to vadí komu? Neumíš se naučit těch pár položek menu a dalšího nastavení? Jak myslíš, že to probíhá v grafickém studiu nebo podobné firmě? Pouze v CS?

To dolph1888:Těžko se to vysvětluje tomu co asi umí dobře anglicky. Můj rodný jazyk je čeština, žiji v ČR a tak bych se rád nadále zde domlouval (i četl) v této řeči. To, že tvůrci programů (především protože chtějí prorazit i mimo ČR) umí anglicky je více než samozřejmé. Ale i oni nakonec buďto sami nebo s pomocí dalších osob - překladatelů nabízí tyto programy v dalších jazycích. A mimochodem není to jen "pár položek menu"...

Nakopirujes jedno DLL a mas ceskou...

Myslíš (nemyslím technicky), není lepší zatížit šedé buňky?

Nebo přeinstaluješ českou verzí přímo od Zoneru.Obojí je ale porušením licenčních podmínek.

Na to si přišel jak?

Třeba podle toho, že je ta licence zdarma výslovně na anglickou verzi?

Ale nepovídej.