» Poradna » Programy

Zoner Photo Studio 11

Všichni píšou, že vyšel nový zoner photo studio 11, ale nemůžu na internetu najít žádnou verzi k vyzkoušení. kdy bude program dostupný ke stažení?

Odpovědi na otázku

ty to nevíš ?

neviem kto je to všetci keď ani na oficiálnych stránkach ešte nie je k dispozícii ani beta verzia

digiforum.zive.cz/viewtopic.php?f=207&t=1049161&start=0&st=0&sk=t&sd=a - 20k - pred 20 hod
niečo sa našlo.....

Zoner Photo Studio 11 NEvyšlo, ale bylo představeno na tiskové konferenci v Praze. Na trhu bude od 6. října 2008, což je první den veletrhů Invex-Digitex-Interkamera 2008. Zatím byla poskytnuta pouze betaverze pro novináře; uživatelská veřejnost se s ní bude moct seznámit začátkem října.

Jaromír Krejčí
ZONER software, s. r. o.

technet.idnes.cz ...