» Poradna » Programy

Zoner Photo Studio 10

Zdravím
Mám ZPS 10, ale nejde mi funkce "Odstranění červených očí" Nemá s tím někdo zkušenosti? Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

neni to nějaká osekaná free verze? Já mám 9 a tam to je...

zps10 nebola vo free verzii.skôr nejaký trial a nekorektne zadané sériové číslo.ak je origoš, stiahni posledný patch. je to g15.mne funguje v pohode

červený oči - ani v 9, ani v 10 nefuguje korektně.
Zvolit jde, ale uplatnit, tak aby to bylo OK - to je na bednu.
Už jsem chtěl na tech.poradně tutorial, ale pořád kulový. Sice uděláte jakžtakž ,že ta červená zmizí, ale výsledek není žádná sláva.

Mám Olympus Camedia 720 a ten červený oči nedělá,proto to nemusím v ZPS10 řešit.

můj Olympus to taky umí, ale vezme si ho na procházku moje ženská, a máš o zábavu postaráno.