» Poradna » Programy

Zoner photo studio - vložit ze souboru

Mám na notebooku Zoner photo studio 11 a nevím, jak na něm vložit obrázek do obrázku. To tlačítko tam je, ale nevýrazné, takže na něj nejde kliknout.Nevím co s tím :(

Odpovědi na otázku

Nemusíš na to použít speciální tlačítko. Otevřeš fotku co chceš vkládat Ctrl+C pak fotku do které chceš vkládat a Ctrl+V. Máš možnosti vloženou fotku roztahovat, deformovat a ve vyšších verzích Zoneru (navím jak je na tom ZPS 11) i nastavit jak se fotky překryjí - průhlednost, zesvětlit, ztmavit, násobit barvy ...