» Poradna » Programy

Zoner 17 plna verze jak zmenit jazyk na anglictinu

ahoj mam zonera 17 pro CZ nejvyssi verzi a uz to nepotrebuji, chci to dat kamaradce ktera neumi ani slovo cesky, jak do toho pridam jazykovy balicek, nejlepe anglictinu, ci francouzstinu jedna japonka by to taky chtela nainstalovat, ale tenhle jazyk predpokladam ze nemaji, muzete mi dat odkaz na stazeni jakyzkoveho balicku Zoner 17 ci neco v tom smyslu, diky

Odpovědi na otázku

Kdysyk jsem to resil u verze 16:...v adresari \Program Files\Zoner\Photo Studio 16\Program32 je u US verze soubor zpsres.US.dll, u CZ verze zpsres.CZ.dll...Mozna, ze to bude platit porad, nechce se mi to ted zkouset.A co takhle stahnout CZ verzi..?

Aha, tak ne CZ verzi, ale stahnout US verzi...

Tady máš odkaz na US: https://uloz.to/!Qz1mQ9fkQuYz/zpsres-us-dll