» Poradna » Programy

ZoneAlarm Pro a zřejmě i free neblokuje port 5000

Na XP +SP1 poslední verze ZA Pro  4,5,538,000 neuzavře port 5000... ověřte si to na grc... ShieldsUP!postamble();

Odpovědi na otázku

Mám ZA free a zde je výsledek :GRC Port Authority Report created on UTC: 2004-01-05 at 21:08:09Results from probe of port: 5000 0 Ports Open 0 Ports Closed 1 Ports Stealth--------------------- 1 Ports TestedTHE PORT tested was found to be: STEALTH.TruStealth: PASSED - ALL tested ports were STEALTH, - NO unsolicited packets were received, - NO Ping reply (ICMP Echo) was received.

V tom případě to dělá verze Pro a to je velmi nepříjemná porucha...postamble();