Zodpovedaju hodnoty vykonu procesoru a pamati?

caute mozte mi niekto posudit vykon mojho pocitaca?3D Mark2000 : test 800x600 16bit = 707-736 podla verzie ovladacovSandra2001 : pamat ALU/RAM 99MB/s, FPU/RAM 135MB/s uz bol vystelovany BIOS-casovanie pamati atd... CPU bench ALU 705 MIPS, FPU 533 MFLOPS CPU MultiMedia bench MMX 1389it/s, 3D-now 1942 it/snie su tieto hodnoty privelmi nizke???poradte prosim co stym mam w98, proc. amd k6-2 450 MHz,Pamate : 128 MB SIMM BEDO SDRAM ESDRAM CL3 up to 133 MHZ CL2 up to 100 MHz+64 MB SIMM SDRAM CL3 up to 125 MHz CL2 up to 100 MHz. Doska : Jetway 531CF, SiS 530 Chipset , podporuje SDRAM PC66, PC100, 70ns, 60ns.Hard : Samsung 12,9 GB SV1296D Fat32Grafika : videoexcel nVIDIA RIVA TNT2 32 MB m64 PCISound : inegrovanaMozte poradit aj vhodny procesor (Upgrade) do tejto dosky? Socket 7, supported speeds 500 or more. Taktovanie procaku radsej neradte-som amater.dakujem za kazdy nazor.

Odpovědi na otázku

Asi K6-2 550 MHz, snad ji ještě seženeš novou

no to si ma moc nepotesil, nic vykonnejsie sa mi tam nezmesti?aj tak diky

Tam se nic vykonnejsiho opravdu neda dat. A k tomu nizkymu vykonu... mas nainstalovany Via 4in1?

Sakra... to neni via chipset... no to nevadi, proste ovladace pro desku?

Na tak slabej procesor je to až až. Tady by pomohl jedině Celer a deska s Intel chipsetem (nikdy ne VIA!!!)

Ještě dodám, že investice do K6-2/550 jsou (a tuplem v tomto případě) vyhozené peníze (výkonnostní nárůst (pokud by se vůbec dostvil, by byl velmi malý).