» Poradna » Notebooky

Zobrazí se jen černá obrazovka a ukazatel myši

Dobrý den, před třemi dny jsem stáhl instalační soubor do svého notebooku, po instalaci se samy začaly instalovat různé programi a pak mi pomalu zmizela plocha i s lištou zbyl jená černá obrazovka a kurzor od myši.Problém bych vyřešil sám pomocí ctr+alt+del pak bych vybral správce ůloh...No a tady je problém nejde spustit správce úloh, abych problém vyřešil.Ještě chci dodat že se občas zobrazuje nějaký čínský prohlížeč.Bližší info.Zařízení: Notebook-Lenovo z50-70Chyba: Windows Script Host Skript: C:\WINDOWS\run.vbs Řádek: 15 Znak: 2 Chyba: Nelze čekat na proces. Kód: 80020009 Zdroj: WshShell.RunStažený soubor: http://adf.ly/1faTzKOS: Win10

Odpovědi na otázku

Přes Správce úloh bys asi vyřešil kulové.Nouzový režim - obnova z bodu obnovení.Když ho nemáš, vyndej disk, připoj jinam, zkopíruj data, vrať disk zpět a dej OS notebooku do továrního nastavení. Lenovo na to má myslím takový čudlík na boku.Pak vrať data zpět.Možností je samozřejmě víc.

Takže k 1.Bodu, na a YT jsem viděl stejný problém řešit tímto způsobem.2. Nemám, ani nevím jak.3. A kam ho mám napojit PC/notebook? A je bezpečné odpojit povný disk v tomto stavě?4. Žádný čudlík na boku nemám snad jen kromě čudlíku na DVD/CD.Jinak děkuji že ses pokusil mi pomoci ale tohle mi moc nepomůže pokud nebudu vědět podrobnosti.A omlouvám se za tak špatně vyznijící odpověď, nevěděl jsem jak to stručně říctŽe je toho málo, pochopím když neodepíšete naspět ale i tak děkuju.

Máš to slušně zavirovaný.... Takže:1. Návrat do tovární zálohy - to jest tak, že při vypnutém stavu stiskneš tlačítko, které se nejspíš nachází někde vedle klasického tlačítka "start".. a pojedeš dle průvodce na obrazovce.. Snad se dovtípíš, jak na to.. 2. Jestliže návrat do tovární zálohy nefunguje, pak budeš muset přeinstalovat celý systém. K tomu doporučuju, abys sis něco o instalaci operačního systému něco alespoň v základu přečetl, a to i včetně tématu kolem přípravy jak samotných Windows(ISO, které si stáhneš do pc), tak i o tom, že po nainstalování systému budeš muset nainstalovat příslušné ovladače, které si stáhneš na webu výrobce tvého notebooku dle specifikace tvého noťasu.. Tvůj problém bude asi nejspíš i v tom, že nemáš jiný stroj(NEZAVIROVANÝ), kde by sis provedl přípravu stažené instalačky a ovladačů.. Ani slůvkem ses nezmínil o jaký operační systém jde.. Jestliže jde o Win 7, pak ovladače budeš nutně potřebovat.. Jestliže jde o Win 10, pak se ve valné většině desítky postarají o ovladače automaticky v průběhu instalace OS, případně po připojení k netu prostřednictvím aktualizace Windows Update.. Pokud si s tím nebudeš vědět rady, tak ten noťas budeš muset nechat přeinstalovat v servisu....

Děkuju, a OS je zmíněný v posledním odstavci.

Mohu vědět, co jsi tam chtěl instalovat za pýčovinu a proč?

Chtěl jsem stáhnou něco na způsob download manageru, který měl stáhnout určitý textový soubor ale na místo toho se začalo dít to co jsem zmiňoval výše.byla to moje blbost, bylo to dost nápadný a podezřelý ale já to i tak stáhl.

Mám úplně stejný problém , ale do správce úloh se dostanu ,ale je to na nic. Dal jsem bod obnovení ,bohužel žádná změna . Fungovala ta přeinstalace ?