» Poradna » Web a internet

Zobrazení zprávy na chatu

Psala jsem na FB zprávu osobě,kterou nemám v přátelích a nemáme ani společné přátele.Jak zjistím,že si zprávu dotyčný přečetl.U zprávy se objevilo jen datum a čas odeslání.Díky za odpověd.

Odpovědi na otázku

když jsi to psala na FB tak neměj strach, přečetla si to minimálně FBI

Ha,ha,tak Tvoji odpověd jsem fakt potřebovala,inteligente

Zavolej té osobě a zeptej se

Pracující inteligent,ha,ha,inteligent odpovídá trošku jinak

Píše blondýna se sotva absolvovanou ZŠ posílající "zprávu osobě,kterou nemám v přátelích a nemáme ani společné přátele"

abych nezapomněl ha,ha ha,ha

Dobrá rada. Sem do poradny raději a lednicí než s Fejcbukem, to je zde smetí. Zřídka se objeví kdo ti odpoví na dané

nezjistíš , dokud se sama neozve ( bylo to tak dycky )

Palo dík.