» Poradna » Web a internet

Zobrazení přátel na facebooku

zdar, může mi nějaký fanda fb poradit, jak dostanu seznam přátel vpravo do odstavce na hlavní obrazovku ?Musím dole vytáhnout tu lištu chatu, abych je viděl včetně aktivity ( mám jich 5 ) - ale normálně mají být rovnou v seznamu vpravo - nemůžu je tam dostat, v nastavení jsem zkoušel co šlo, nic ......

Odpovědi na otázku

jaky odstavec? mas na mysli postrani panel? na ten staci kliknout a zobrazi se seznam pratel a cas kdy byli pripojeni.