» Poradna » Programy

Zobrazení PDF v Delphi

Dobrý den můžete mi poradit?

pokusil jsem se podle návodu www.zive.cz ...
naistalovat AcroPDF do DELPHI 2007. Bohužel nepovedlo se přestože postup se zdá jednoduchý NEVÍM jak půrovést instalasi.

popisuji zde můj postup

1. na PC mám nainsrtalovaný Acrobat Reader 10.0
2. Spustil jsem DELPHI 2007
3. z Menu „Component“ jsem zvolil Import Component
4. z nabídkového okna jsem zvolil Import ActiveX Control a klikl na Next
5. z nabídky v okně jsem vybral Adobe Acrobat 7.0.Browser Control Type Library 1.0
6. klikl jsem na Next (tlačítko install na panelu není)
7. Vybral jsem paletu ActiveX a klikl na Next
8. Paleta ActiveX se nezobrazila v nabídce palet a komponentu PDF nemůžu najít

//Upraven titulek. Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen.

Odpovědi na otázku

Menu Komponent / Packages - mas tam zaskrtnuty balicek ActiveX? Pokud ne, zaskrtni jej a komponenty se ti objevi

Muzes to udelat i jinak. Na formular si vloz OLE container a do nej si vyber AcrobatReader