» Poradna » Web a internet

Zobrazeni obrazku

proc se mi po pretahnuti obrazku z netu do moji slozky po rozkliknuti nechce obrazek zobrazit?

Odpovědi na otázku

Nevíme.

To je tak, ptá se pták.

ani ja neviem

Něco děláš blbě nebo je obrázek blokovaný. Obrázky po přetáhnutí z netu do mojí složky se po rozkliknutí normálně zobrazují.

Náhradní způsob získání obrázku. Výstřižky - ve Vistě snadno..Nebo kvalitnější PTRSC - Start - Malování - CTRL+V - Soubor - Uložit jako ( vedět kam je dobré) pak vyhledat a kliknout na něj, to už by se ti měl ukázat ve své plné nahotě

Pro šťoury. "Stala se věc nemilá, chybička se vloudila" - oprava klávesa PRTSC

Neodpovídáš na otázku. Hledal příčinu (otázka "proč"). Ty mu neodpovídáš, ale vnucuješ jakési své "řešení".

Neodpovídám, pouze jestli jsi si nevšiml, popsal jsem náhradní způsob jak získat obrázek. On ten dotaz je položený tak, že na něj nedokážeš dpovědět ani ty. Tak nebuzeruj. Nejsi admin. poradny a máš se rovněž držet tématu, tedy bud napsat odpověď nebo nereagovat

1. kdybych si nevšiml, tak nereaguji.2. Z jaké pozice mi dáváš rozkazy/příkazy?3. Ani ty se nedržíš dotazu ani na něj neodpovídáš.

Napadat jsi začal ty i když jsi neodpověděl, nebo nemlčel. Rozkazovat jsi tady začal ty, když jsi mě kritizoval a sám jsi nešel příkladem. Tedy po pořádku. začal jsi první jak s hloupou odpovědí tak s kritikou. Víc není co dodat

zobrazeni obrazkuZpět do PoradnyUpozornit redakcihavran [77.242.95.100] | Microsoft Windows Vista Firefox 25.0Autor: 19. 12. 2013 10:04 Vloženo: Web a internet Kategorie:proc se mi po pretahnuti obrazku z netu do moji slozky po rozkliknuti nechce obrazek zobrazit?Odpovědět na otázkuPetr111 65.197.242.xxx | 19. 12. 2013 10:16Nevíme.

A je tam ten obrazok alebo len odkaz na ten obrazok?

havran: Až upřesníš jestli nejde přetahovat vůbec žádný obrázek nebo jen určité, můžeme mudrovat dál. Nepoužívej přetahování obrázku, ani PrintScreen. Když klikneš na obrázek pravým, máš v nabídce Uložit obrázek jako...

Tak to dělám i já - nepřetahuju, uložím jako

Pak ovšem vůbec nechápu, proč havranovi radíš výstřižky nebo PrintScreen.

On se ptal jak sám uvádíš dá se říct nedostatečně (necituji tvůj text). Tak jsem mu jen dal tip na to jak obrázek získat. Nic víc nic míň. Tedy neodpovídal jsem na jeho nepřesný dotaz. Tvoje rada "Uložit jako" není také odpovědí na havranův dotaz, ptal se "proč mi nejde". Rady nerady nebo náhradní řešení se zde objevuje ostatně v poradně často.Jinak. Už nahoře můj první kritik napsal "nevíme", a při tom by měl už podle sebe odpovědět na dotaz nebo nereagovat. Moje slova "je to tak, ptá se pták" značí jako nedokonalý dotaz.