» Poradna » Programy

Zobrazení obrázku v doc

Dobrý den, při vložení obrázku do dokumentu (např. loga) , obrázek nevidím, vidím pouze nápis "obrázky1, obrázky2" … kde bych mohla prosím nastavit zobrazeni? Děkuji všem za odpovědi

Odpovědi na otázku

děkuji , mám open office a tam zobrazit obsah dokumentu nevidím...

Aha, pardon, nevím proč, ale vycházel jsem z toho, že máš Word.

V OpenOffice se, tuším, dá zapínat / vypínat zobrazení grafiky někde v nastavení zobrazení

určitě dá, protože mi to ještě nedávno fungovalo, ale jak se mi to podařilo takhle "spravit" ...

Je možné, že to vypíná zapíná nějaká klávesová zkratka. Nějaké CTRL+ něco. To je pak hned.

MS Word? Nemáš zvolené Zobrazení - Koncept? Použij Zobrazení při tisku.

mám open office…

Ten neznám, ale volby zobrazení tam budou asi stejné.

je to podobné...

Zobraziť > Obrázky a grafy

Tools -> Options -> OpenOffice Writer -> Display -> Graphics and Objects

*.doc není formát Open/LibreOffice - i když je (ne všechny) dokáže otevřít a správně zobrazit. Writer má nativní formát souborů "ODT".ODF Text *.odt; ODF Text Template *.ott; ODF Master Document *.odm---a také viz zde (bobolog 26. 09. 2018 14:59)Tools -> Options -> OpenOffice Writer -> Display -> Graphics and Objects